PRODUCENT POMOCY ANIMACYJNYCH I AKCESORIÓW CYRKOWYCH

Jesteśmy polskim producentem i eksporterem akcesoriów animacyjnych i cyrkowych oraz zabawek edukacyjnych. Początki firmy to 1995 rok. Siedzibą naszej firmy od samego początku jest Kraków, ale nie zamykamy się na świat. Tworzymy ekologiczne, trwałe akcesoria animacyjne, spełniające najwyższe standardy. Jesteśmy producentem m.in.: profesjonalnych chust animacyjnych i tuneli animacyjnych, klocków drewnianych, piłek do suchych basenów, piłek balonowych i wielu innych. Marka AKSON to gwarancja bezpieczeństwa i jakości.

Tworzymy trzy linie produkcyjne:

• Akson.edu
  • Akson.play
  • Akson.juggling

Nasz cel to zadowolenie klientów i wywołanie na ich ustach uśmiechu od ucha do ucha.

PEDAGOGIKA ZABAWY I CYRKU, TWÓRCZE ANIMACJE

Jesteśmy prekursorami Pedagogiki Cyrku w Polsce oraz aktywnymi propagatorami Twórczej Animacji na najwyższym poziomie. Certyfikat Centrum Akson jest jednym z najbardziej rozpoznawanych i cenionych potwierdzeń wiedzy i kompetencji z tego obszaru. Jesteśmy dumni z tego, że nasze szkolenia przyciągają tak Wspaniałe Osoby i spotykają się z pozytywnym odbiorem.

CENTRUM SZKOLENIOWE

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie działającą Placówką Edukacyjną, specjalizującą się w kształceniu praktycznych umiejętności Twórczego Rozwoju. Ofertą szkoleniową obejmujemy m.in.:

• Pedagogikę Zabawy i Cyrku,
  • Edukację przez Sztukę,
  • Rozwój przez Muzykę i wiele innych.

Zapraszamy do Współpracy. Działajmy Razem!